EĞİTİMLERİMİZ

CNC FREZE KURSU

Eğitimin Amacı : CNC Freze Eğitiminin amacı CNC Freze tezgahlarının çalışma mantığını kavramak,Kontrol ünitesini tanımak, CNC Freze tezgâhlarına parça bağlama yöntemlerini,Parça sıfırlamayı ve takım ofsetlerini almayı,Kesme hızı, devir ve ilerleme gibi kesme parametrelerini belirlemeyi,Parça sıfırını ve takım ofsetlerini alarak işleme safhasına getirebilmeyi,G ve M kodlarını iyi derecede öğrenip parça programı yapabilmeyi,CAM sisteminden alınan NC kodunu tezgaha aktarmayı öğrenmektir.
DETAY

CNC TORNA KURSU

Eğitimin Amacı : CNC Torna Eğitiminin amacı CNC torna tezgahlarının çalışma mantığını kavramak, Kontrol ünitesini tanımak, CNC torna tezgâhlarına parça bağlama yöntemlerini öğrenmek, Parça sıfırını ve takım ofsetlerini alarak işleme safhasına getirmeleri,G ve M kodlarını iyi derecede öğrenip parça programı yapabilmeyi ve tezgaha aktarmayı öğrenmek.
DETAY

CATIA V5 CAD KURSU

Eğitimin Amacı : Sketch ortamında Profiller oluşturma ve oluşturulan geometrileri 3 boyutlu katı veya yüzey modele dönüştürmek,bu modellerin montajını yapabilmek montajlanan parçalara hareket vererek animasyonlar hazırlamak,malzeme içerik listesi oluşturma,yapılan tasarımın teknik resmini çıkarma,saç,plastik ve kauçuk kalıp çekirdeklerini oluşturma yöntemlerini öğrenmektir.
DETAY

CATIA V5 CAM KURSU

Eğitimin Amacı : İki Boyutlu profilleri kullanarak 2 ve 2.5 Eksen Takım Yollarını üretme yöntemleriyle ve 3 Boyutlu katı ve yüzey modeller üzerinden 3 eksen Takım yolu hazırlamayı ve Takım yolarını CNC Tezgahlara aktarım (DNC)yöntemlerini öğrenmektir.
DETAY

SOLIDWORKS KURSU

Param CNC finishs three advanced manufacturing technology experiments on the simulation experiment platform ...
DETAY

SOLIDCAM KURSU

İki Boyutlu profilleri kullanarak 2 ve 2.5 Eksen Takım Yollarını üretme yöntemleriyle ve 3 Boyutlu katı ve yüzey modeller üzerinden 3 eksen Takım yolu hazırlamayı ve Takım yolarını CNC Tezgahlara aktarım (DNC)yöntemlerini öğrenmektir.
DETAY

TEKNİK RESİM KURSU

Eğitimin Amacı : Teknik Resim ; Endüstride makine ve Kalıp Elemanlarının yapımı ve montajı için gerekli olan bütün bilgileri taşıyan,bir ölçek dahilinde ve belirli kurallara uygun olarak kağıt üzerine çizilen Resimleri okuyabilmek.
DETAY